metin2 pvp önerileri tavsiyeleri

Metin2 Hocası 2022 yılında kurulmuş bir metin2 forum sitesidir. Binlerce metin2 oyuncusunun bilgi aldığı, vakit geçirdiği ve karakterini geliştirebildiği bir sitedir. Metin2hocasi.com sitemizde en çok önem verdiğimiz konu, insanların metin2 hakkında ki en doğru bilgilere ulaşmasını sağlamaktır. Bu nedenle metin2 pvp oyuncuları dahil tüm metin2 oyuncularına hizmet veriyoruz.

TR oyuncularının en çok aradığı içeriğimiz metin2 biyolog görevleri isimli konumuzdur. Bunun sebebi metin2 tr oyuncularının hala biyolog görevlerini yapmasıdır. PVP oyuncuları ise bu aramayı TR oyuncularına göre çok çok az yapmaktadır.

Metin2 pvp oyuncularının en çok aradığı konu ise metin2 pvp serverler konumuzdur. Çünkü metin2 pvp oyuncuları metin2 biyolog görevleri her hafta açılan serverleri oynamayı sevmektedir. Ortalama bir pvp serverin ömrü 2 - metin2 reklam 3 hafta arasında değişmektedir, sonrasında oyuncular yeni serverlere geçmektedirler.

Yeni metin2 forum metin2 pvp serverlerin oyuncularla buluşması adına. Pvp serverlerin metin2 reklam siteyi ziyaret et adı altında Metin2 Hocası forum sitesine reklamlarını da vermektedirler. Böylelikle oyuncular ve pvp server sahiplerinin ortak buluşma noktası olmaktayız.

Metin2hocasi.com sitemizi sizlere iyi bir şekilde anlattığımızı düşünüyoruz. Umarız ki sizde sitemizi ziyaret eder ve üyemiz olarak bizlere destek verebilirsiniz. daha fazla bilgi Hepinize iyi oyunlar dileriz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “metin2 pvp önerileri tavsiyeleri”

Leave a Reply

Gravatar